8 tipů, jak spáchat sebevraždu

Osobní i finanční bankrot, naprostý životní neúspěch a hromada zoufalství. To všechno potkalo 99 % našich čtenářů. Řešení těchto problémů je často velmi složité a vyžaduje rozsáhlou změnu osobnosti, přístupu k životu a hlavně byste museli něco pro zlepšení svého života udělat. Inu, na to se neúspěšný člověk může z vysoka v*srat. Proto pro Vás máme mnohem jednodušší řešení – spáchejte sebevraždu.
Tato metoda má takřka 100% úspěšnost a mnoho lidí v ní nalézá vysvobození ze spirály dluhů a neúspěchů. Ano, sice po vás pravděpodobně zůstanou pozůstalý, kteří budou truchlit nad Vaší smrtí, a pokud máte malé děti, tak jim z*urvíte život, ale to Vám už po smrti může být jedno. Pokud tedy chcete vystoupit z Vašeho naprosto zkaženého života, sebevražda je jasná volba.

Jak ji ale provést? Dejme si pár příkladů, jak úspěšně spáchat sebevraždu.

Oběšení

Oběšení je poměrně časté a úspěšné. Bohužel, pokud si oběšením nezlomíte vaz, budete pravděpodobně velmi trpět. Navíc ti z Vás, kteří bydlí v bytě, budou mít problém s tím, kde se vlastně oběsit. Pokud se tedy bojíte pomalé a bolestivé smrti a nemáte doma půdu, radím zvolit jiný způsob sebevraždy.

Podříznutí tepen na ruce

Také poměrně častý způsob sebevraždy. I tento způsob je ale poměrně nepohodlný a navíc často končí neúspěchem. Spousta lidí totiž pořádně neví, kde na rukou vlastně tu tepnu mají, a tak velice často přeříznou místo tepny pouze žílu. Tito lidé pak patří do kategorie takových loserů, kteří se nedokáží ani pořádně zabít.

Předávkování se prášky

Sebevražda pro debily.

Skok pod vlak

Můj oblíbený způsob sebevraždy. Chcete způsobit trauma strojvedoucímu a desítkám cestujících ve vlaku? Není nic lepšího, než si to nakráčet ke kolejím a skočit jak šulín pod vlak. Takovýto způsob sebevraždy jen podtrhne Vaše zoufalství.

Skok z okna

Další sebevražda, která způsobí mnoha lidem trauma je skok z okna. Pokud bydlíte v horních patrech panelového domu a chcete sousedům i pouhým kolemjdoucím ukázat, že jste naprostý pitomec, vyskočte z okna. Počítejte však s tím, že mnoho lidí skok z okna přežije, zvlášť pokud si neuvědomí, že mají pod okny trávník nebo stromy. Existuje zde tak poměrně velké riziko, že pád nejen přežijete, ale že se i zmrzačíte tak, že budete trpět ještě víc, než předtím. Pokud ochrnete, budete mít pak velmi těžké svůj pokus o sebevraždu někdy zopakovat. Na druhou stranu – mrzáci dostávají od státu celkem pěknou finanční podporu.

Sebevražda v autě

Chcete ohrozit lidi okolo a přidělat starosti policii, záchranářům, hasičům a technickým službám? Rozjeďte auto aspoň na 140 km/h a narvěte to do stromu. Pokud chcete být kreativní a hlavně pokud jste k*kot, narvěte to do protijedoucího auta. Popřípadě můžete zkusit sjet z nějakého velkého srázů. Představivosti se zde meze nekladou.

Zastřelení se

Pokud vlastníte střelnou zbraň, není nic lehčího, než si vystřelit mozek z hlavy. Rychlá, bezbolestná smrt, která způsobí trauma vaším známým, až Vaši mrtvolu najdou.

Zastřelení policií

Na závěr si necháme úplnou lahůdku. Jedná se o vylepšenou verzi již zmiňovaného zastřelení. Pokud chcete před smrtí ukázat celému světu, jaký jste p*čus, tak vezměte svou zbraň, běžte na ulici, do restaurace, nebo třeba do kina a začněte střílet do lidí. Pak už stačí jen počkat na příjezd policie, která Vás eliminuje.

Zapomněli jsme na něco? Znáte další dobré způsoby, jak spáchat sebevraždu? Podělte se s námi v komentářích.
komentářů 31

  1. Zarazit si do břicha nůž a tvrdit, že páchám rituální sebevraždu na protest. Skvělý způsob pro blbce a exibicionisty, protože budete umírat dlouho a v bolestech.

  2. Nechat si přejet krk vlakem.
    Jasná gilotina.
    Lepší jak skok pod vlak, protože vás to může odrazit.

  3. tak jako abych pravdu řekl sám jsem se o sebevraždu pokusil a musím přiznat vždy mě někdo zachránil nebo se něco posralo ale asi pro tentokrát zkusím skok pod vlak. Byl jsem jednou u toho když se to stalo.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *