Jste chudí a chcete vypadat zámožně? Kupte si v bazaru 6 let starý iPhone 4!

Mnoho mladistvých se potýká s problémem, že jejich rodiče jsou chudí či šetřiví a nechtějí jim koupit drahý telefon. Alespoň částečným řešením tohoto nepříjemného problému může být nákup 6 let starého iPhone 4 v bazaru. Například na Aukru si můžete tento našlapaný a v dnešní době téměř nepoužitelný stroj s 3,5 palcovým displejem, 512 MB RAMkou a naprosto nevýkonným procesorem zakoupit už za 4 tisíce korun, což je cena, za kterou byste mohli mít relativně ucházející Lenovo, LG nebo Nokii (ehm, Microsoft).Takovýto telefon je naprosto výhodná koupě. Což o to, že to je zasekaná k*nda, na které už ani nespustíte nejnovější aplikace, o to nejde… Telefon dnes slouží jako nejzákladnější ukazatel vaší pozice na sociálním žebříčku. Sice si ze starého iPhonu 4 tak maximálně zavoláte a při troše štěstí tam přes vypič*né iTunes dostanete i nějakou hudbu, ale o tohle přeci vůbec nejde. Podstatné je, že se zařadíte mezi vyšší sociální vrstvu, která si může dovolit používat drahou elektroniku s nakousnutým jablíček na zadní straně.

Proto, holky a kluci, neváhejte a využijte prázdniny k tomu, abyste si na brigádě vydělali nějaké peníze, které následně utratíte za nějakej sotva použitelnej repasovanej krám. Uvidíte, že spolužáci pak budou v září rudnout závistí!komentářů 53

  1. Police reportedly think Jan Mirko L was eliminated at his home in north Berlin and that Claus-Brunner relocated the body to his very own level in the south before taking his own life.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *