Jste chudí a chcete vypadat zámožně? Kupte si v bazaru 6 let starý iPhone 4!

Mnoho mladistvých se potýká s problémem, že jejich rodiče jsou chudí či šetřiví a nechtějí jim koupit drahý telefon. Alespoň částečným řešením tohoto nepříjemného problému může být nákup 6 let starého iPhone 4 v bazaru.
Například na Aukru si můžete tento našlapaný a v dnešní době téměř nepoužitelný stroj (pokud teda nechcete jen volat) s 3,5 palcovým displejem, 512 MB RAMkou a naprosto nevýkonným procesorem zakoupit už za 4 tisíce korun, což je cena, za kterou byste mohli mít relativně ucházející telefon (jasně, taky by to byl shit, ale aspoň by se na něm dalo normálně pracovat).

Takovýto telefon je naprosto výhodná koupě. Což o to, že to je zasekaná k*nda, na které už ani nespustíte nejnovější aplikace, o to nejde… Telefon dnes slouží jako nejzákladnější ukazatel vaší pozice na sociálním žebříčku. Sice si ze starého iPhonu 4 tak maximálně zavoláte a při troše štěstí tam přes vypič*né iTunes dostanete i nějakou hudbu, ale o tohle přeci vůbec nejde.

Podstatné je, že se zařadíte mezi vyšší sociální vrstvu, která si může dovolit používat drahou elektroniku s nakousnutým jablíček na zadní straně. Proto, holky a kluci, neváhejte a využijte prázdniny k tomu, abyste si na brigádě vydělali nějaké peníze, které následně utratíte za nějakej sotva použitelnej repasovanej krám. Uvidíte, že spolužáci pak budou v září rudnout závistí!
komentářů 58

 1. どうも、投稿記事を見させていただきました。わたくしにとってものすごく参考になりました。
  私もいろいろと新しいサイト情報がないかと探索おりまして、なにか気持ちに響いてくるような、読んだだけでピンとくるような参考になる更新記事を探索いたんです。
  何気なくこちらのブログ記事を読ませていだだき、すごく明るい気持ちになりました。
  当方もそろそろ本気で選んでみようと思います、ありがとうございます。
  私のブログにも説明がありますのでぜひご覧ください。

 2. At laѕt step shе increased her eyelids, managed us to an eхhibition from teetһ as dazzling as
  Mr. Blunt’ѕ and looking eѵen stronger; andd
  definitely, aѕ she approached our company she delivered residence
  to our centerѕ (yet besides I am actսally speaking јust for on my own) a vibrant feeling of her bodily exceⅼlence in bеauty of limb and euilibrium from nerves, and also not a great ɗeal of grace, proЬably,
  since absolute һarmony.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *