Nic neumíš a nemáš smysl pro humor? Staň se youtuberem!

V zahraničí lze nalézt nepatrné množství kvalitních youtuberů. Na domácí scéně nalezneme takové youtubery maximálně dva nebo tři. Zbytek z nich jsou nevtipní pitomci, populární mezi dětmi do 14 let. A právě mezi takovou sortu mediální spodiny se touží zařadit dva ze tří neschopných českých teenagerů.Stát se neúspěšných youtuberem je jedna z nejlehčích věcí na světě. Na to, abyste se zařadili mezi ty úplně nejhorší, vám bohatě postačí mobilní telefon, špatná improvizace, zasekávání se uprostřed věty a pár suchých vtipů. V tomto případě je od vás ale neúspěch očekávaný už od začátku, nejedná se tedy o nejvyšší fázi neúspěchu.

Nejvyšší fáze neúspěchu totiž dosáhnete tak, že si pořídíte drahou kameru, mikrofon, stáhnete si na torrentech nelegální verzi nějakého programu na střih videí, každé nové video si pečlivě připravíte a dáte do svého výkonu maximum, ale i přes veškerou vaši snahu, bude výsledný produkt stát úplně za h*vno. V takovémto okamžiku si teprve můžete pogratulovat k neúspěchu, že jste se zařadili mezi drtivou většinu špatných českých youtuberů.

Někdo může namítnout, že když se stanete slavnou osobností a vyděláte si celkem pěkné peníze, tak se vlastně jedná o úspěch. Nicméně já, jakožto osoba značně kreativní (a texty nekontrolující a spoustu chyb tak píšící), to za úspěch nepovažuji. Úspěšný umělec je pro mě takový umělec, který vytvoří kvalitní dílo, kterým baví intelektuálně vyspělejší část populace. Pochybný výblitky, mířený na žáky základních škol, uměním prostě nejsou, tudíž veškeré plody vašeho nekreativního stromu jsou neúspěchem, i kdybyste měli statisíce fanoušků.

Na závěr pár rad:

Mluvte sprostě

Sprostá mluva je základním kamenem úspěchu mezi školou povinným publikem. Dokonce i já používám sprostá slova, abych jimi podtrhl frustraci, která ve mě pění při psaní všech mých textů.

Kopírujte zahraniční youtubery

Největší výhoda vaší cílovky je v tom, že neumí pořádně anglicky. Proto kraďte náměty, vtipy a hlášky od zahraničních youtuberů. Vašim fanouškům ještě pár let potrvá, než budou schopni porozumět řeči vámi kopírovaných youtuberů. Využijte toho!

Čím debilnější humor, tím víc fanoušků

FattyPillow všem ukázal, že čím debilnější humor budete provozovat, tím víc fanoušků můžete získat. Statisticky platí, že debilních lidí je vždycky více, než lidí chytrých. Pokud chcete získat opravdu hodně fanoušků, musí být váš humor co nejdebilnější. Avšak v tomto bodě pozor. Existuje rozdíl mezi debilním a trapným humorem. Debilní humor baví debily, trapný humor nebaví nikoho. Naučte se mezi těmito dvěma druhy humoru rozlišovat, jinak svou youtuberskou kariéru daleko nedotáhnete.

Natáčejte se při nakupování hadrů

Tento bod je mířený hlavně na naše ženské čtenáře. I z prosté věci, jako je nakupování zbytečných hadrů, se dá natočit internetový miniseriál s desítkami dílů. Nebudu tady nad tím dlouho polemizovat, jelikož tato věc zůstane mužskými mozky navždy nepochopena, ale ženy opravdu baví sledovat, jak si nějaká kravka kupuje tunu nesmyslných a drahých hadrů, a na konci videa třeba i při vší svojí dobrosrdečnosti hodí v Tescu dvacku do kasičky se sbírkou na postižené děti.

Máte děti? Udělejte z nich opičky, které vám vydělají na nové auto

Poslední bod je věnovaný všem fotrům č*rákům. Máte malé děti a chcete je legálně zpeněžit? Udělejte z nich youtubery. Napište jim kvalitní scénář, který je odliší od jiných dětských rádoby youtuberů a čekejte, až se stanou slavnými. Sice z nich uděláte idioty před půlkou Česka a zajistíte jim šikanu po zbytek jejich studentských let, ale čert to vem, budete si moct koupit nový auto.komentářů 340

 1. Er blieb in Uppsala zur Kurs in
  allgemeiner Chirurgie zwischen den Professoren
  Gunnar Nyström ja sogar Olle Hultén; beide hatten
  besonderes Motivation für Rekonstruktive
  Chirurgie. 1945 ging Skoog zufolge Finnland
  um die Plastisch Chirurgische Erörterung
  Kriegsverletzter nebst der Gebrauchsanleitung solcher
  Professoren Richard Faltin unter anderem Atso Soivio zu
  Student sein. Im alsdann folgendem Jahr erhielt
  er eine ‚British Council Scholarship‘ inkl.

  Sir
  Harold Gillies darüber hinaus Sir Archibald McIndoe in
  England. Gemäß jener ‚Scholarship‘ kehrte er
  retour nach Schweden, wo er der/die/das ihm gehörende Thesis
  über Chip Dupuytrensche Kontraktur schrieb.
  Wehrend des Korea-Krieges, erhielt er seitens
  den ‚United Nations Forces‘ die Gelegenheit
  zu einem Besuch wie ‚Observer‘ eingeschlossen Anlegen
  eines Berichtes anhand Chip Medizinische Versorgung von Seiten
  Verletzten die dort Verbrennungen erlitten
  hatten. Skoog wurde 1948 zum ‚appointed
  director of plastic surgery of the University
  Hospital of Uppsala‘ ernannt. Er erhielt
  Einlagern in jener Gebiet zum Vorteil von Hals-Nasen-Ohrenheilkunde,
  entwickelte rasch der/die/das Seinige eigene
  Maß für Schwerbrandverletzte im Übrigen wurde
  zum ersten Professor für Plastische Chirurgie
  in Skandinavien ernannt. Er war ‚Honorary
  Fellow of the American College of Surgeons‘
  u. a. wurde zum ‚Commodore, First Class of
  the Finnish Order‘ von dem Präsidenten ernannt.

 2. Right here is the perfect blog for anyone who would like to understand this topic.

  You realize a whole lot its almost hard to
  argue with you (not that I really will need to…HaHa).
  You certainly put a new spin on a subject that’s been written about for ages.
  Excellent stuff, just wonderful!

 3. Nicce post. I learn something new and challengiing on logs I stumbleupon every day.

  It will alwayss be exciting to read through artikcles from other authors and use a little something from their websites.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *