Co nemusíš dělat dnes, odlož na zítra

Spousta lidí se potýká s tím, že svůj denní program zbytečně zatěžují věcmi, které mohou odložit až na další den. Naprosto zbytečně se tak okrádají o drahocenný čas, který by jinak mohli trávit na gauči u televize nebo v hospodě u piva.
Uklízení, oprava rozbité kuchyňské linky, cvičení, studování nebo vložení peněz na účet, abyste mohli zaplatit další splátku ze svojí půjčky. To je jen pár věcí, které se vždycky dají odložit na zítra nebo ideálně až na pozítří. Pokud se vám do těchto věcí nechce, je naprosto zbytečné se do nich nutit, protože je stejně odfláknete. V takovémto případě je nejrozumnější se na ně prostě dneska vys*at, lehnout si na gauč, otevřít si lahváče a zapnout v telce fotbal.

Mě třeba včera žena nutila do uklízení a mytí nádobí. Co jsem udělal? Řekl jsem jí, ať jde do hajzlu a šel jsem se ožrat. Taková je cesta k neúspěchu. Nejen, že s tímto přístupem budete mít doma bordel, ale taky vás co nevidět začne podvádět vaše žena. A nevěra je další hřebíček do vaší neúspěšné rakve.

Dneska dopoledne jsem zase chtěl jít do posilovny, ale nechtělo se mi, tak jsem se na to vys*al a dobře jsem udělal! Posilovnu odkládám na další den už asi půl roku a nikdy jsem se necítil víc fit, než teď. Když se vám prostě mezi ty upocený kretény nechce, tak to odložte na někdy jindy.

Na závěr však napíšeme jednu výjimku. Nikdy, opakuji NIKDY neodkládejte uzavření půjčky. Pamatujte si důležitou věc – čím dřív si vezměte úvěr, tím dřív dokráčíte k cílenému neúspěchu. Půjčka je taková životní výhybka, která dokáže i úspěšného člověka přehodit na neúspěšnou kolej.
komentářů 53

 1. Thanks for another informative blog. The place else may I am getting that kind
  of info written in such an ideal means? I have a project
  that I’m simply now running on, and I have been at the glance out for such information.

 2. Apart all these lose weight fast diets, show which should
  gain topmost priority within your list would be to have a strict
  exercise program. Use Smaller Plates – It might sound crazy, but eating
  ooff large plates sometimss leaves you with food you won’t really want.
  Chitosan can be a natural substance (which has a structure that appears like cellulose) referred to
  as „the fat magnet“ as a ressult of iits capabolity to becone a lipid binder for
  the rate to five to ten times itss weight. http://strategypal2016.pointblog.net/How-To-Detox-Your-Body-Using-Clean-Water-1821531

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *