Neklape Vám manželství? Přihlašte se do Výměny manželek

Až vaše manželství dojde do bodu, kdy to v něm začne skřípat. Vy se raději schováte v hospodě, než abyste byl doma se svou ženou. Ona naopak zase radši skočí do postele se sousedem než s vámi. Tak přesně v tomto bodu nastane ten nejvhodnější okamžik, abyste se přihlásili do Výměny manželek. Vaše problémy to sice nevyřeší, ale aspoň ze sebe uděláte debily před dvěma miliony lidí.
Snem každého neúspěšného je rozhlásit do světa, jak velká nula vlastně je. Přesně takovou možnost vám dá reality show Výměna manželek. Můžete si postěžovat na to, jak na h*vno je Vaše práce nebo jak vás vaše manželství nebaví. Že za vaše životní problémy může někdo jiný a že tahle republika je úplně na h*vno.

Nejlepší na tom je, že se o svoje debilní názory podělíte s miliony lidí. Navíc jako bonus dostanete 100 tisíc, které můžete použít na splacení části dluhů, nebo je jen tak spláchnout do záchoda nákupem každé blbosti, která vám padne pod nos.

A co teprve pokud máte děti. Chcete jim zařídit šikanu až do konce základky? I tady vám Výměna manželek vaši práci velice ulehčí. Jakmile ostatní děti uvidí, jak je vaše rodina nefunkční a na h*vno, udělají Vašim dětem ze života peklo. To pak nebude chtít chodit do školy, jeho známky se zhorší, to se odrazí i na budoucím vzdělání a de facto mu vlastně tímto možná zk*rvíte celý život.

Jak již bylo zmíněno, pokud jste se rozhodli svoje problémy v manželství a životě řešit takhle kokotsky, před miliony lidí a za pitomých 100 táců, tak si tu ostudu prostě zasloužíte. Jen do toho.

A jako bonus se tam a zpátky svezete novým autem. Příjemná změna. Navíc v některých dílech se létá i do zahraničí. Jednou tam nějaká ženská byla dokonce v Řecku. Dostanete 100 litrů a ještě si poletíte v podstatě na dovolenou. Zvlášť, pokud budete v náhradní rodině na povinnosti matky z vysoka sr*t a budete se tam jen válet.

Neváhejte a přihlašte se do této skvělé reality show. Nebojte se, radím Vám dobře. A to i přes to, že jsem před chvílí přišel z hospody a jsem značně pod vlivem.
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *