Neklape Vám manželství? Přihlašte se do Výměny manželek

Až 90 % manželství se dostane do bodu, kdy to v něm začne skřípat. Manžel se raději schová v hospodě, než aby byl doma se svou ženou. Žena naopak skočí do postele se sousedem od naproti. Přesně tato chvíle je ideální k tomu, abyste se přihlásili do Výměny manželek. Vaše problémy to sice nevyřeší, ale aspoň ze sebe uděláte debily před dvěma miliony lidí.Snem každého neúspěšného je rozhlásit do světa, jak velká je to vlastně nula. Přesně takovou možnost Vám dá právě seriál Výměna manželek. Můžete si postěžovat na to, jak na h*vno je Vaše práce nebo jak Vás Vaše manželství nebaví. Že za vaše životní problémy může někdo jiný a že tahle republika je úplně na nic. Nejlepší na tom je, že se o svoje debilní názory podělíte s miliony lidí. Navíc jako bonus dostanete 50 tisíc, které můžete použít na splacení části dluhů nebo je jen tak spláchnout do záchodu nákupem každé blbosti, která vám padne pod nos.

A co teprve pokud máte děti. Chcete jim zařídit šikanu několik měsíců dopředu? I tady Vám Výměna manželek Vaši práci velice ulehčí. Jakmile ostatní děti uvidí, jak je Vaše rodina nefunkční a na h*vno, udělají Vašim dětem ze života peklo.

Neváhejte a přihlašte se do tohoto skvělého seriálu. Nebojte se, radím Vám dobře. A to i přes to, že jsem před chvílí přišel z hospody a jsem značně pod vlivem.
Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *