Seš idiot a trpíš hudebním hluchem? Začni rapovat!

Za poslední roky jako by se roztrhnul pytel se špatnými rapery, kteří ještě ani nedokončili základní vzdělání. Někteří proto, že jim je sotva 15, jiní zase proto, že jsou dutý jak beraní rohy.
Stát se špatným raperem může každý. Ty, já, on, ona, ono. Je to úplně jedno. Všechno, co potřebujete, je chovat a oblíkat se jako kokot, mít hudební hluch, nedat dohromady souvislou a smysluplnou větu a zrýmovat jedno slovo aspoň desetkrát.

Pokud se rozhodnete stát se špatným raperem, Vaší první prioritou pravděpodobně bude výběr správného, resp. naprosto retardovaného oblečení. Základem Vašeho šatníku se tak stane tepláková souprava, která bude nejlépe aspoň o dvě čísla větší, než je Vaše normální velikost. Čím větší a debilnější potisk bude teplákovka mít, tím víc bodů pro vás.

Druhou prioritou je změna Vašeho chování. Musíte se začít chovat arogantně a drsně. Mějte kamenný výraz, když na Vás bude někdo čumět, zeptejte se ho, jestli má ňákej problééém. Scházejte se na lavičkách v parku s dalšíma podobnejma exotama a hulte tam trávu. Kolemjdoucí otravujte blbejma kecama a poslouchejte dementní hudbu.

Hip hop je hlavně o hudebním stylu, pak až o muzice. Teď, když jste změnili životní styl, můžete přikročit k tvorbě samotné „muziky“. Doporučuji v první řadě rapovat a svých životních problémech, o tom, jak je všechno na hovno, jak vás všichni serou, jak všem jednou ukážate a jak všichni okolo hovno rozumí Vám a Vašemu životu. Což o tom, že to jsou všechno jenom kecy a vy budete skladníkem v depu doručovatelské služby DPD i za dalších deset let, zní to prostě drsně!

Jakmile si mezi lidmi uděláte respekt a budete brán jako prvotřídní drsňák, tak nastane vhodná chvíle k tomu, abyste složili nějakou písničku o lásce a o Vaší bývalé přítelkyni. V takovéto situaci nastává čas, kdy je třeba všem ukázat, že máte ve skutečnosti jenom masku drsňáka, ale pod ní je citlivý člověk, který dokáže milovat. I když je to debil, co si myslí, že umí rapovat. Pro větší emoční prožitek posluchače můžete vytvořit ve Windows Movie Makeru i videoklip. Tradičně takové klipy začínají tak, že na modré pozadí přiletí bílý text napsaný Arialem a následuje několik desítek fotek Vás a Vaší lásky.

Finální fází Vaší kariéry špatného rapera je tzv. „prozření“. V této fázi si uvědomíte, že Vaše „hudba“ stojí za velký hovno. Komentáře na Youtube jsou jen a jen kritický. Žádná normální nahrávací společnost nemá zájem o to, aby vydala Vaše album a ani Vaše „homemade album“, které jste doma vypálili na počítači a které nabízíte v popisku pod každou Vaší písničkou na Youtube nikdo nechce. V této fázi napište na svůj FB profil se 120 fanoušky srdcervoucí text o tom, jak musíte svoji raperskou kariéru ukončit. Hlavně nezapomeňte zmínit to, jak vás všichni hatovali a jak si ceníte těch pár lidí, kteří Vás z prdele podporovali, aby se měli doma čemu smát, což vy ale nevíte. Na závěr pár hrubek, a je po všem.Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *