Když máš na p*ču auto, tak aspoň pořádně ohul repráky

Mnoho z nás se setkává s tím, že nemá peníze na pořádné auto, tak jezdí třeba Favoritem nebo Felicií. Tato situace je velice prekérní, protože ze sebe pak na ulici nemůžete dělat tvrdého borce, ani pokřikovat na lehce oděné dívky, ať si k vám přisednou, protože to takovýho šrotu by nikdo normální nevlezl. Náš server je však pověstný tím, že dokáže neúspěšným poradit s každičkým problémem, tudíž máme řešení i na tuto neutuchající strast. Namontujte si do auta pořádný repráky, stáhněte kličkou okýnka a ohulte to tak, že Vás uslyší půlka vesnice.
Lepší reproduktory do auta jsou otázkou několika tisíc. Nepočítáme moc s tím, že někdo z Vás nosí po kapsách takový balík peněz. S tímto Vám však velmi dobře pomůže některá z mikropůjček, které jsou dostupné téměř každému, protože jejich poskytovatelé po lidech většinou nechtějí doložit jejich příjmy. Můžete jim tak nakukat, že vyděláváte astronomických 20 tisíc korun měsíčně a získat tak výhodnou půjčku se skvělým RPSN 1142 %. Nebojte, pokud nebudete po měsíci schopni mikropůjčku splatit, můžete si vzít další. A takhle to opakovat pořád dokola až do smrti.

Reproduktory tedy máme, teď je potřeba vybrat vhodnou hudbu. Správný dement ve Felicii, který si chce na ulici zamachrovat si stáhne do auta něco, co má pořádné basy. Vyhledávejte tedy sety s elektro či house hudbou. Pravý labužník si může na flashku stáhnout i moje oblíbené Dirty Dutch Electro. Pokud mohu doporučit, vyhledávejte sety od umělců jako je DJ BL3ND a dalších podobných kokotů.

Dále připadá v úvahu nějaký „kvalitní“ hip hop. Zde necháváme „umělce“ čistě na vašem výběru, protože za h*vno stojí všichni. Ale ideální je něco, kde se zpívá co nejvíc sprostě, pak budete za opravdového machra, když bude vaše auto nadávat všem do zm*dů.

Pro ty z Vás, kteří se nebojí pořádně se zadlužit, máme na závěr ještě jeden tip. Zkuste si půjčit například u Zapla a paralelně s touto půjčkou si vzít ještě jeden úvěr, třeba u Japonky. V ruce najednou budete mít pořádný balík peněz a můžete se stát tunerem. Prdněte na svůj Favorit/Felicii nové nárazníky, kupte si nové potahy s nápisem „Turbo“, na volant si pořiďte potah s leopardím vzorem a na závěr si udělejte díru do vejfuku. Z obyčejného Favorita najednou vznikne nadupaná kára s naprosto libovým zvukem. S takovým autem si už budete moci dovolit machrovat i na rádoby frajírky, co jezdí Bavorákem, kterýho jim koupil jejich zazobanej tatík, nebo na kterej si vzali 8 letej úvěr u Home Creditu.
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *