TUTOVKA aneb živ se sázením

Je nepochopitelné, kolik lidí v dnešní době stále chodí do práce, přestože existují doslova charitativní organizace – sázkové kanceláře.Sázením si můžeš rychle vydělat na karton Marlborek, dovolenou v Chorvatsku nebo ojetou oktávku.

Jako počáteční kapitál ti skvěle poslouží prachy na nájem. Dále už je to snadné. Sázkové kanceláře vypisují na výsledky kurzy, podle kterých se dá skvěle podávat – čím nižší kurz, tím větší tutovka, takže sportu vůbec nemusíš rozumět a přesto se můžeš stát úspěšným sázkařem. Na tiket pošli co nejvíc zápasů, ať je tvoje výhra co nejvyšší.

Kdyby čirou náhodou tiket nevyšel, protože ta černá svině zase pískala proti Spartičce, nezapomeň si postěžovat v live chatu, že to bylo domluvený a že za vaše prohraný prachy může Tipsport. Nejdůležitější ale je vyhrát svoje peníze okamžitě zpátky. Proto hned sepiš další sázky a vsaď aspoň dvakrát víc, než minule. Pokud bys už neměl peníze, jistí to kvalitní mikropůjčka. Půjčené peníze samozřejmě vsaď, ať sázkovku pořádně oškubeš.

Za vyhrané peníze můžeš mikropůjčku splatit hned následující den. Stejně tak jako můžeš dát výpověď ve svojí práci, protože tu už nebudeš potřebovat. Tou dobou z tebe už totiž bude profesionální sázkař!Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *