Marihuana neškodí, naopak zvyšuje intelekt a otevírá lidem oči

V médii často slýcháme o tom, že marihuana škodí a snižuje inteligenci. To všechno jsou ale sprosté lži, které vychází z 60 let staré studie, kterou dělali nějaký pitomci. Ve skutečnosti marihuana inteligenci zvyšuje, rozvíjí tvořivost a otevírá lidem oči. Její konzumenti tak k tomu, aby se uplatnili na trhu práce, nepotřebují ani školy, ani diplomy. To proto má spousta z nich sotva výuční list.Nové studie, o kterých mluvil jeden týpek v internetové diskusi, avšak odkaz na tuto studii už nedodal tvrdí, že marihuana inteligenci nejen zvyšuje, ale dokonce i rozvíjí kreativitu a podporuje schopnost myslet. Staré studie podle všeho vycházely z pozorování zhulených opic, které byly zavřené v nějaké skleněné nádobě, kam byl několik hodin pouštěn kouř z marihuany. Vědci však zapomněli dodávat opicím i kyslík. Degenerace opičích mozků tak byla způsobena nedostatkem kyslíku, nikoliv marihuanou. Zajímavé, že opice dokázaly přežít několik hodin bez přísunu kyslíku, ale což, do naší huličské teorie o ospravedlnění trávy se to hodí!

Marihuana dokonce i léčí rakovinu! Aspoň podle pozorování v Petriho misce. Je sice sakra rozdíl mezi reakcí v Petriho misce a reakcí v lidském těle (kupříkladu rakovinné buňky v Petriho misce můžete zničit klidně i výstřelem z pistole, ale v praxi to asi moc nepomůže), ale to je sakra jedno, nám huličům to jako dobrý argument stačí!

Ano, marihuana může být prospěšná při rakovině kůže, ekzémech a podobně, ale ve formě masti! To, že se každej den vypálíte jak doga, vaše zdravotní problémy nijak nevyřeší. Maximálně vám pak budou akorát u p*dele. Počkat, co to říkám? Teď jsem se na chvíli zapomněl… Marihuana léčí rakovinu!

Každý člověk, který v životě něco dokázal hulí trávu. Vsadím se, že i Bill Gates si občas dá pořádný brko. Jedinou výjimkou je asi Steve Jobs. Ten kdyby hulil, tak by nedostal rakovinu.

Třeba Péťa od nás ze sídliště začal hulit tak dva roky zpátky. Včera dostal výbornej nápad, že se vykašle na školu a začne se živit rapem. To by se bez trávy nestalo a svůj hudbení potenciál by nikdy neobjevil!

Nevěřte tomu, co vám tvrdí média, chtějí vás jen držet na uzdě a mít z vás poslušné otroky. Vymaňte se z vlivu zotročené společnosti, začněte hulit a staňte se někým! KVŮLI ALKOHOLU ROČNĚ ZEMŘOU MILIONY LIDÍ, ALE KVŮLI HULENÍ TRÁVY NIKDO!!!!komentářů 12

 1. vždyt je to pravda 😀 tak nechapu proč si z toho děláte prdel 😀 a proč je to tak ironický napsáno…mimochodem znám nespočetně moc lidí co vyhulují co by druhý den, popřípadě denně, a mají vysoké školy, jsou skvělými rodiči, mají dobrou práci a dobrej plat

  1. Znám několik velmi úspěšných lidí, kteří jsou na kokainu. Znamená to, že pokud budu brát kokain, budu taky úspěšný?

   1. S tím rodičovstvím si vždycky vzpomenu na seriál breaking bad. Kde vypálená matka shodí ukradený bankomat na ještě víc vypáleného otce. Samozřejmě před očima dítěte.
    A jinak. I bez špeka dokážu studovat na technice, a věnovat se psaní. 🙂

    1. Vždyť byla na metamfetaminu ona i „otec“, Josefe vy jste se asi na ten seriál moc nekoukal že?

 2. Doteď si měl můj obdiv za tvojí tvorbu, ale po tomhle článku ti ruším odběr. Nejprve si o marihuaně něco zjisti, a pak se do ní navážej.
  Peace

 3. Sorry ale tohle nee, tráva se hulí napříč širokou vrstvou lidí, mezi učňáky , to ano, ale tam většinou frčí i jiný věci, každopádně umělky nejsou vyjímkou, na gymplech taky, sám tam chodím. Dokonce v sousedním městě je jeden vyhlášenej tím, jak velký vyhulmozky tam chodí a navzdory tomu, světe div se je na vrcholných příčkách. A o vysokých školách už nemluvím vůbec. Takže tvrdit že hulení se rovná automatický neuspěch je přinejmenším diskutabilní.

  Nebudu obhajovat nějaký zvyšování inteligence, to je nesmysl, ale pravda je že marihuana mozkové buňky nezabijí, nýbrž blokuje dráhy neuronů. To je však dočasný jev, tudíž pokud nehulím 24/7 není to nic závratného.

  No, rakovina… to je asi taky diskutabilní, každý kouř je karcinogení, protože je to výsledek spalování ale…. existuje pár studií které tvrdí že díky kouři z marihuany buňky stárnou a umírají rychleji, rychleji než se stijnou udělat něco nepěknýho.

  A ano, kouření trávy z vás automaticky nedělá lepšího nebo vzdělanějšího člověka.

  Pokud byl poslední odstavec narážka na názor že zlít se je lepší než smotat špeka, tak asi taky moc souhlasit nebudu. Stačí se podívat na internet a porovnat fakta

  Na závěr bych vám doporučil se podívat na žebříček nebezpečnosti drog světové zdravotnické organizace a možná se ty oči otevřou vám)))

  1. Zajimavy, jak trava hned vzbudi takovy emoce :)) Myslim, ze narazel na typy, co jsou immer vehre zmasteny a ve triceti uz ani nevi jak se jmenujou…

 4. Jestli si potrebujete huleni obhajovat je tento clanek prave pro vas. Taky si dam obcas speka ale nepotrebuju nikoho presvedcovat a obhajovat si svuj zlozvyk. Je mi jedno co se o trave pise nebo nepise je mi jedno jestli je legalni nebo nelegalni, halt si obcas zapalim a tim to u me hasne. Vsechno dalsi sou presne vymluvy lidi kteri jsou totalne v prdeli, svuj neuspech shazuji na system ktery se jim msti za to ze jsou zavisli na ganji. Ano pouzil jsem slovo zavisli, protoze to tak proste je.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *