Marihuana neškodí, naopak zvyšuje intelekt a otevírá lidem oči

V médii často slýcháme o tom, že marihuana škodí a snižuje inteligenci. To všechno jsou ale sprosté lži, které vychází z 60 let staré studie, kterou dělali nějaký pitomci. Ve skutečnosti marihuana inteligenci zvyšuje, rozvíjí tvořivost a otevírá lidem oči. Její konzumenti tak k tomu, aby se uplatnili na trhu práce, nepotřebují ani školy, ani diplomy. To proto má spousta z nich sotva výuční list.Nové studie, o kterých mluvil jeden týpek v internetové diskusi, avšak odkaz na tuto studii už nedodal tvrdí, že marihuana inteligenci nejen zvyšuje, ale dokonce i rozvíjí kreativitu a podporuje schopnost myslet. Staré studie podle všeho vycházely z pozorování zhulených opic, které byly zavřené v nějaké skleněné nádobě, kam byl několik hodin pouštěn kouř z marihuany. Vědci však zapomněli dodávat opicím i kyslík. Degenerace opičích mozků tak byla způsobena nedostatkem kyslíku, nikoliv marihuanou. Zajímavé, že opice dokázaly přežít několik hodin bez přísunu kyslíku, ale což, do naší huličské teorie o ospravedlnění trávy se to hodí!

Marihuana dokonce i léčí rakovinu! Aspoň podle pozorování v Petriho misce. Je sice sakra rozdíl mezi reakcí v Petriho misce a reakcí v lidském těle (kupříkladu rakovinné buňky v Petriho misce můžete zničit klidně i výstřelem z pistole, ale v praxi to asi moc nepomůže), ale to je sakra jedno, nám huličům to jako dobrý argument stačí!

Ano, marihuana může být prospěšná při rakovině kůže, ekzémech a podobně, ale ve formě masti! To, že se každej den vypálíte jak doga, vaše zdravotní problémy nijak nevyřeší. Maximálně vám pak budou akorát u p*dele. Počkat, co to říkám? Teď jsem se na chvíli zapomněl… Marihuana léčí rakovinu!

Každý člověk, který v životě něco dokázal hulí trávu. Vsadím se, že i Bill Gates si občas dá pořádný brko. Jedinou výjimkou je asi Steve Jobs. Ten kdyby hulil, tak by nedostal rakovinu.

Třeba Péťa od nás ze sídliště začal hulit tak dva roky zpátky. Včera dostal výbornej nápad, že se vykašle na školu a začne se živit rapem. To by se bez trávy nestalo a svůj hudbení potenciál by nikdy neobjevil!

Nevěřte tomu, co vám tvrdí média, chtějí vás jen držet na uzdě a mít z vás poslušné otroky. Vymaňte se z vlivu zotročené společnosti, začněte hulit a staňte se někým! KVŮLI ALKOHOLU ROČNĚ ZEMŘOU MILIONY LIDÍ, ALE KVŮLI HULENÍ TRÁVY NIKDO!!!!Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *