Volme Svobodu a přímou demokracii Tomio Okamury!

Dlouho jsem přemýšlel, koho budu volit u nadcházejících krajských voleb. Po dlouhé a zralé úvaze jsem došel k závěru, že mám blbou práci, málo peněz, nesnáším imigranty a všechno mě sere, takže jsem se rozhodl, že budu volit SPD Tomia Okamury.
Tomio slibuje naprosto populistické hovadiny, které cílí na nás – neúspěšné pitomce. Například – SPD chce z krajského zastupitelstva porazit vlastizrádnou vládu, zamezit imigraci a zajistit, že se všichni budou mít dobře. To je jako kdyby uklízečka chtěla rozhodovat o budoucím chodu firmy, ve které uklízí. Z krajského zastupitelstva ovlivní SPD leda hovno, ale to nevadí, protože my idioti na tyhle kecy stejně slyšíme!

Z těchto důvodů nesmíme zapomenout jít 7. a 8. října k volbám a dát svůj hlas do hajz… dát svůj hlas našemu šikmookému rytířovi! Je potřeba ukázat vládnoucím elitám a vrchním 10 tisícům, že i lůza má v téhle zemi nějaké slovo! Zastavme dicktát Bruselu!1 komentář

  1. My co nejsme rasisti a nevadí nám ,,šikomooký,, budeme volit chytreho chlapa a ne nějaké postkomunistické idioty či STB aky.
    Velice dobře víme že pseudodemokratické strany jsou složeny z komunistickych rodin a ruznych STB prognostickych institutu.
    ,,Sametova revoluce, byl připraveny komunisticko stb acky pseudopřevrat kde si komunisti rozebrali ukradeny majetek a ted imituji ,,podnikatele,,.
    Ty sluničkářský komunisto , takže se bež vycpat s rasistickyma kecama a vem si domu nějakého ,,migranta ,, at ti obohatí dcerušku.
    Blbe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *