Šetřete přírodu i svoji kapsu: Z dostatku nedopalků od cigaret se dá ubalit cigareta nová

V dnešním článku Vám chceme ukázat, jak se dá jednoduše a efektivně šetřit jednak naše příroda, tak dvajak i naše peněženka. Málokdo to ví, ale když na ulici posbíráte dostatek nedopalků od cigaret, dá se ze zbytku tabáku, který naleznete v každém z nich, ubalit úplně nová a chutná cigareta.
Určitě se Vám aspoň jednou za život stalo, že jste na autobusovém nádraží potkali mírně zapáchajícího člověka, který ze země sbíral nedopalky od cigaret. Nenechte se zmýlit, zdání totiž klame. Tento člověk sice sbírá nedopalky ze země, ale zároveň tím šetří naší přírodu! A hlavně šetří svojí kapsu! Je to sice trošku pracnější a nehygieničtější způsob, než si prostě dojít do trafiky, ale nakonec si to cígo ubalíte a zakouříte si naprosto zadarmo!

Spousta lidí nedokouří svoji cigaretu až úplně dokonce a nechá v ní spoustu nevyhořelého tabáku, který se dá ještě použít. Pokud jste ochotni investovat denně alespoň dvě hodinky svého času do hledání nevykouřených nedopalků, můžete měsíčně ušetřit desítky až stovky korun a investovat je někde jinde – třena na automatech.

Pokud chcete být úspěšný hledač cigaret, musíte hledat na místech, kde se shlukuje nejvíce lidí. Ideálně pak takových lidí, kteří na něco čekají a nemají co dělat, tak kouří.

Úplně nejlepším místem je již zmiňované autobusové nádraží. Stejně tak můžete získat slušné úlovky na vlakovém nádraží. Další skvělou destinací jsou třeba vchody do nákupních center nebo místo konání nějaké akce, ideálně takové, kam se chodí lidi ožrat. Na takovém místě na vás čekají doslova žně! Nejenže tam naleznete spoustu nedopalků, ale může se Vám dokonce stát, že tam někdo ztratil celou cigaretu nebo dokonce i celou krabičku! Pokud máte opravdu štěstí můžete najít i něčí ztracený mobil nebo peněženku. V takovém případě si vezměte hotovost a peněženku hoďte někam do řeky. V případě mobilního telefonu vyndejte SIM kartu, poté obnovte tovární nastavení a telefon je váš.

Na závěr jedna rada – neposlouchejte, co si o vás šuškají ostatní. Je to váš život a vaše peníze. Každý člověk je něčím zvláštní a za tím si musíte stát! Nedovolte, aby se z vás stala součást stáda! Buď sám sebou!
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *