Když nemáš smysl pro humor a chceš se stát komikem, začni ze sebe dělat debila

Na světě je celkem velká část populace, která má sen stát se slavným a zábavným komikem. Naneštěstí velké procento z těchto lidí si svůj sen nesplní, protože postrádají to nejpodstatnější – smysl pro kvalitní humor. Tito lidé mají pak dvě možnosti – vzdát se svého snu a začít dělat práci která je nebaví, nebo si naopak za svým snem jít i nadále a začít ze sebe dělat naprosté debily.Nevtipný humor lidi většinou nebaví, nicméně šašek, který ze sebe dělá úplného pitomce a krade cizí vtipy u lidí celkem často boduje, tedy alespoň u těch méně inteligentních, kterých je v Česku v podstatě většina.

U takového šaška je pak naprosto jedno, že nemá smysl pro humor a nedokáže vymyslet vlastní vtipy a vlastní zábavný obsah. Jeho hlavním cílem totiž je hodit na sebe nějaký trapný hadry, naučit se na internetu nějaký vtipy (u většiny vtipů není známý původní autor, tudíž se na ně nevztahují autorská práva) a nakonec si stoupnout před dav lidí a dělat ze sebe úplného kreténa, který svou show staví na trapné póze a ukradených vtipech.

Česko zná spoustu takových klaunů, kteří si na tomto druhu „humoru“ postavili kariéru. My však nechceme nikoho konkrétně jmenovat, tudíž si jména jako Ruda z Ostravy, Jakub Kohák nebo Zdeněk Izer necháme pro sebe.

Pokud se i vy chcete stát komikem, ale nedokážete rozesmát vůbec nikoho, držte se našich rad, ukradněte pár vtipů a začněte dělat, že jste ještě blbější, než ve skutečnosti jste.Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *