Nemáš na nový auto? Tak si za pár korun vytuň to starý!

Nemáš peníze na nový auto a jezdíš starým vrakem? Máš Favorit, Felicii, nebo trojkovýho Golfa? Štve tě, že tě ostatní nemají za borce? Není nic snazšího, než si svou starou popelnici pořádně vytunit! Doma v garáži a skoro zadarmo!
První základní investicí jsou disky. V automobilovém průmyslu platí pravidlo – čím větší disk, tím větší péro. Pokud si tedy na svá kola pořídíš velké disky, dáváš tím svému okolí najevo, že máš velký péro. Výsledný efekt je pak ještě možné podtrhout pořízením barevných disků. Disky vás sice vyjdou celkem draho, nicméně nebankovní půjčku dnes dají skutečně každému.

Další věcí, které si každý hned všimne je spoiler. Jakmile máte na svém autě nějaký pěkný spoiler, hned jakoby to auto bylo 3x dražší a lepší. Dobrá zpráva je, že i když takováto investice vypadá draze, v bazaru se dájí sehnat kvalitní spoilery klidně i do tisícovky. Lepidlo na přilepení pak stojí asi 90 korun.

Třetí neodmyslitelnou věcí pro každého chudého tunera je uříznutý výfuk. Uříznutí výfuku vám zajistí, že vaše auto bude řvát jak blázen. Mohu vám 100% zaručit, že až vyjedete z garáže, uslyší to celá vesnice, a i když váš motor žádným extra výkonem neoplývá, s uříznutým výfukem to bude znít jakoby měl aspoň 200 koní. Nevýhodou této úpravy je zvýšená spotřeba paliva. Nicméně člověk si musí správně rozvrhnout priority ušetřit a být za blbce, nebo zbytečně utrácet víc a být za borce?

Následuje úprava interiéru. Ta zahrnuje nové potahy na sedačky a kvalitní repráky. Kvalitní potahy s nějakým hustým moto nápisem (třeba s nápisem „Turbo“) seženete za pár stovek. Jakmile dáte na sedačky takovéto potahy, rázem jakoby vaše auto dostalo 20 kW navíc.

Kvalitní a hlučné repráky jsou nezbytnou součástí vaší levně nadupané káry. Na toto téma jsme se plně věnovali v článku Když máš na p*ču auto, tak aspoň pořádně ohul repráky“, proto to teď zmíním jenom okrajově. Když stáhneš okýnka a zapneš nějakou naprosto dementní hudbu s pořádnejma bassama a hlavně na plný koule, aby to slyšelo okolí vzdálené 300 metrů daleko, budeš za neuvěřitelného borce, kterému budou holky skákat samy do auta.

Celý tuning tvého starého auta můžeš podtrhnout nějakou třešničkou, například samolepkou s nápisem „Fuck new cars I´m driving oldschool“. Pro ty z vás, kteří neumí anglicky, to v překladu znamená „Nemám peníze na nové auto, tak jezdím touhle starou sr*čkou“. Nebo třeba nálepkou Apple, aby každý věděl, že si můžete dovolit iPhone 5 z bazaru.

A ještě malá rada na závěr. Jezděte jako prasata. Čím rychleji a agresivněji budete jezdit, tím budete drsnější. Předjíždějte i před horizontem, kam není vidět a riskujte život svůj i svého okolí, pak budete neuvěřitelně hustí!
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *