Jste mladá a chcete se vydat na cestu neúspěchu? Pořiďte si dítě ještě před maturitou.

Je vám alespoň 15? Jste z nepříliš bohaté rodiny? Váš otec pije, je na dávkách a stále se mu nedaří vydělat na matech nějaké podstatné bohatství? Matka dělá pomocnou sanitární pracovnici na dohodu za sedm tisíc měsíčně a za vaše těžce našetřené peníze z letní brigády jste si koupila iPhone 4, který ačkoli byl v TOP stavu, se ani ne za dva měsíce komplet posral, tudíž máte prachy i telefon v prdeli?
Pokud jste na tyto otázky odpověděla kladně, můžete si napůl gratulovat, protože jste na velmi dobré cestě k neúspěchu. My tu ale pro vás dnes máme návod, jak si život posrat úplně a nezvratně a to za to přece stojí.

Je to jednoduché – pořiďte si dítě. Nemáte prachy? Nevadí! Stát vám přece pomůže! Navíc, patnáct už vám bylo, takže z toho nebudete mít opletačky a potvrdíte tím váš status totálního losera.

Recept je jednoduchý – stačí si najít nějakého nabíječe, podle chuti. Pokud jste hnusná, pravděpodobně si nebudete moci příliš vybírat, ale každé zboží má svého kupce, takže se někdo určitě najde. Pokud se vám nelíbí, nevadí, je to jen jednou, na cca 5 minut, a pak už toho borce nikdy nemusíte vidět, stačí když od něj přijdou každý měsíc alimenty.

Navíc váš status těhotné ženy z vás rázem udělá dospělou, takže pokud jste šedá myš, která naprosto nikoho nezajímá, a populární spolužáci ve škole ani neví, že existujete, tak s tím je konec. Najednou budete hrozně cool a pro všechny zajímavá. A učitelé vám třeba z lítosti i trochu ve škole sleví, takže to tento rok možná se čtyřkama dáte bez reparátu.

No a pak už je to na pohodu, minimálně tři roky nebudete muset nic dělat, prachy budete dostávat jednak od státu, druhak od toho blbečka, který vás zbouchnul, takže si možná zvládnete dát i část stranou, abyste je mohla zkusit zúročit sázením, nebo třeba na matech. A když se bude blížit den, kdy děcko půjde do školky a vám skončí doba hájení, není nic snazšího, než celý postup zopakovat. Fuck Breed Repeat!

THX Daniel Drobný
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *