Nic neumíte, ale i přesto se chcete prosadit na trhu práce? Staňte se výživovým poradcem!

Mnoho lidí ze světa neúspěšných nic neumí a nedokáže se tak prosadit na trhu práce. Spousta takových jedinců pak dělá podřadné práce, jako vytírání podlah nebo uklízení psích hov*n. Přitom příležitost slušného výdělku čeká i na to největší dřevo světa. Stačí si zaplatit kurz, stát se certifikovaným výživovým poradcem a radit lidem co mají žrát.Kurz poradce pro výživu si nemůže dovolit úplně každý. Dopředu vás upozorňujeme, že si pravděpodobně budete muset na tento kurz někde půjčit. Ceny se totiž pohybují okolo 14 tisíc korun. Nicméně vám garantujeme, že se vám investované peníze 100% vrátí, jelikož lidi jsou dneska úplně šílený po zdravém a fit jídelničku, že jsou ochotni zaplatit nějakému šaškovi několik tisíc korun za to, že jim podle informací, které si přečte na různých magazínech o zdraví, sestaví „jídelníček na míru“.

Vezměte si, že si budete účtovat 1999 Kč za sestavení jídelníčku a 499 Kč za každou konzultaci ohledně zdravého životního stylu. Stačí sehnat 10 lidí za měsíc a máte minimálně 20 tisíc korun. A ještě víc, pokud nebudete platit daně!

A přitom nepotřebujete žádné velké znalosti. Všechno, co potřebujete pro tuto práci vědět, najdete na internetu. Tipy na zdravá jídla? Návody jak zhubnout? Recepty na zdravý blafy? Všechno je zadarmo na netu!

Pokud chcete snadno a rychle zbohatnout, a přitom hovno umět a vědět… A vlastně vůbec nemít šajnu o tom, co je pro lidský organismus zdravé a co ne, rozhodně neváhejte, půjčte si někde 15 tisíc, zaplaťte si kurz a staňte se výživovým poradcem!Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *