Stojíte před důležitým životním rozhodnutím? Poraďte se s věštcem!

Život je plný nástrah a důležitých a těžkých rozhodnutí. O to těžší je to pak pro nás – pitomce, kteří by potřebovali, aby je někdo neustále vodil za ručičku. A právě pro nás jsou tu věštci – hodní lidé, kteří vás sice oberou o čtvrtku vaší výplaty, ale na oplátku vám zase dobře poradí.
Představte si, že jste již několik let šťastně ženatý muž. Pak vás ale napadne „Co když je mi žena nevěrná?“ Co uděláte, abyste odhalili pravdu? Možností je spousta, ale ta úplně nejlepší je zavolat věštci. Jde o zaručený způsob, jak zjistit pravdu. Stačí, když věštci nadiktujete své jméno, jméno vaší manželky a vaše datum narození. Věštec otočí pár mariášových karet a je hotovo! Tohle je třeba můj případ. S přítelkyní jsme se milovali a byli šťastní, pak mi ale věštec řekl, že mě přítelkyně podvádí a v tu ránu jsem ji rozbil držku a vykopnul z baráku.

Věštci jsou také velmi zdatní co se týče rad ohledně financí. Máte hluboko do kapsy? Každý měsíc jdete z ruky do huby a poslední týden před výplatou máte sotva na cigára? Poraďte se ohledně svojí finanční situace s věštcem. Bude vás to sice stát půlku z vašich celoživotních úspor na dovolenou v Chorvatsku, ale aspoň vám věštec prozradí, jak stabilizovat vaše finance.

A co třeba práce? Nedaří se vám? Nebaví vás to tam? H*vno vám platí? Nejste si ale jisti, jestli máte skončit? Opět – zavolejte věštci. Ten přece nejlíp ví, jak se vám daří ve vaší práci. A ten půlrok na pracáku, než vám nezbyde nic jiného, než vzít nějakou jinou, ale naprosto stejně debilní práci nějak přežijete.

Co říct závěrem… věštec vám dokáže pomoct a poradit s každou situací a s každým rozhodnutím. Vůbec neřešte, že je to drahý jak k*rva, ty cenné rady za to stojí!
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *