Zapomeňte na losy a maty, začněte obchodovat s akciemi jako Vlk z Wall Street

Už vám zase dochází peníze? Pomalu přestáváte věřit tomu, že jednou vytočíte na matu dostatek peněz na splacení všech dluhů? Mám pro vás skvělý tip. Začněte na PLUS 500 obchodovat s akciemi a komoditami jako největší borci.
O stoprocentně pasivním příjmu jsem snil už od doby, co jsem viděl film Czech Made Man. Moje investice do domén se mi ani po několika pokusech nikdy nevrátila, a tak jsem opět začal zhodnocovat peníze v automatech. Minulý týden mi ale svitla naděje! Začal jsem z domu obchodovat online s akciemi!

Že je tenhle business jen pro bohatý frajery? To není pravda! Stačí se zaregistrovat a dobít si minimální částku 2000 Kč jako já. Navíc dostanete 500 kč bonus a můžete začít točit velký prachy ještě dnes. Vlastní byt, luxusní kára a oblek jsou jen na dosah pár kliknutí. Nakupovat můžete už od začátku s pákou 200, takže si můžete koupit akcie v hodnotě skoro milion! Je to samozřejmě absolutně bez rizika, logo PLUS 500 jsem nedávno viděl na jednom fotbalovém zápase v televizi, takže se stoprocentně jedná o legitimní firmu.

Abych se mohl naplno věnovat obchodování, dal jsem výpověď v práci. Doma si jako kulisu k mojí nové práci pouštím Wall Street 1 a 2, abych chytil ten správný drajv.

Ze svojí poslední výplaty jsem si koupil ke svému 11 palcovému notebooku ASUS externí monitor, na kterém můžu sledovat, jak postupně bohatnu každou sekundou. Těším se na další sraz po maturitě, až to všem natřu!

Na závěr pro vás mám jeden žhavý tip. Můj bývalý spolužák z učňáku, který pracuje v jedné poradenské firmě mi nedávno říkal, že akcie rostou. Důvěřuji mu, protože má oblek a s dalšími lidmi v obleku chodí na meníčko za 135 Kč do centra. Můžu tedy doporučit investovat do jakýchkoliv akcií protože ROSTOU a růst budou.

Těším se, až se s vámi shledám na moři při plavbách soukromou jachtou.

Petr Holub
Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *