Chcete být bohatí? Začněte sdílet motivační citáty a myslet pozitivně!

Každý v životě přemýšlí nad tím, jaké by to asi bylo být bohatý. Většina lidí však bohatství nikdy nedosáhne. Proč? Protože jsou líný, nemají na to a sotva se vyučili kuchařem – číšníkem. Přitom způsob, jak lehce a snadno zbohatnou existuje – stačí sdílet motivační citáty a peníze se vám začnou doslova kutálet do klína.Jarda se před pěti lety vyučil truhlářem, avšak o práci v oboru ani nezavadil, protože truhlářem se dnes vyučí kde jaký lempl a absolvent zvláštní školy, třeba právě Jarda. Z toho důvodu začal Jarda pracovat ve fabrice, kterou měl kousek od bytu. 5 dní v týdnu měl Jarda dvanáctihodinové směny a plat necelých 10 tisíc čistého. No nevysr*li byste se na to?

A přesně to si řekl i Jarda. Ten si to ale mohl dovolit, protože zrovna v té době objevil sílu a moc motivačních citátů. Jeden lajknutý citát denně a úspěch se okamžitě dostavil. Jardovi najednou bankovní účet překypoval penězi.

Jen hlupák by se dřel za pár korun na hodinu, když stačí zasdílet pár citátů a jsou z vás milionáři. A co teprve, když se k tomu ještě přidá pozitivní myšlení. V takovém případě se z vás stanou dokonce i miliardáři!

V takové chvíli, i když jste ve své podstatě ničeho nedosáhli a jste jen debilní truhlář nebo obráběč kovů, můžete okamžitě začít hejtovat všechny, kteří nesdílejí vaše pozitivní myšlení a vašim citátům se vysmívají. Můžete je okamžitě začít označovat za negativní blbečky, kteří budou celý život neúspěšní, protože přesně to jsou!

A ještě jedna věc – vys*rte se na školu a vzdělání, nepotřebujete to. S pozitivním myšlením a sdílením motivačních citátů dosáhnete všeho. Vzdělání je k hovnu!Comments

comments