Nedokončil jsi střední školu a máš mizerný plat? Běž pracovat za minimální mzdu do Německa nebo Anglie

Alkohol, tráva, párty… to všechno je pro nás, neúspěšné středoškoláky přednější než právě ona škola. Není tak divu, že většina z nás pak skončí bez maturity i výučního listu a otročí v nějaký zavšivený fabrice za pár korun na hodinu. I pro nás však existuje naděje na kvalitní výdělek! V Německu a Anglii už netrpělivě čekají na další vlnu chudých východoevropanů, kteří budou dělat ty nejpodřadnější práce za minimální mzdu, která je ale stále pořád vyšší, než průměrná mzda v Česku!
Můžeš to být právě ty! Řidič vysokozdvižného vozíku, který si v některém z německých skladů vydělá 8 Eur za hodinu. Což o tom, že to je německá minimální mzda a obyčejný Němci to za ty prachy nechtějí dělat, od toho seš tady ty – chudý východoevropan!

Navíc, když pak všem začneš předhazovat, jak si vyděláš víc jak dvě stovky za hodinu, to budeš vypadat fakt drsně! I přes to, že ti pak půlku platu strhnou za ubytování a za jídlo, a ty se vrátíš domu se stejnými penězi, jaké by sis vydělal tady. Pokud teda nejsi jeden z těch šťastlivců, kteří bydlí u hranic a mohou do své práce v Německu dojíždět pár kilometrů z domu. Ale co, aspoň se podíváš do světa.

Pokud si ale opravdový fajnšmekr a němčině příliš neholduješ, můžeš odletět třeba do Anglie nebo Irska. Tam na tebe také čeká spousta dobře placených příležitostí. Chlapi můžou jít dřít do doků nebo na letiště, zatímco ženský mohou dělat au pair a hlídat rozmazlené anglické spratky. Sen! ♥
Comments

comments