Nemůžete najít práci? Obraťte se na pracovní agenturu.

Volných pracovních míst je dnes v České republice spousta. Proto, když někdo dlouhodobě nemůže najít práce, je to pravděpodobně neschopný idiot a lempl. A právě pro takové neschopné idioty a lemply tu jsou pracovní agentury.
Znáte ten pocit – sedíte celé dny doma, koukáte na televizi, kouříte, pijete lahváče a občas zajdete do hospody. Je to ideální život, bohužel nárok na sociální dávky člověk nemá věčně. Jakmile vám podpora v nezaměstnanosti, můžete si, pokud máte potřebné konexe (například kamaráda doktora), zařídit invalidní důchod a být celý život vysmátí. Pokud ne, musíte si chtě nechtě najít práci.

No jo, ale jaký má člověk, který půl roku nikde nedělal a z poslední práce ho vyrazili, protože to byl ozřalý lempl šanci na to, najít si práci? Minimální. A právě v tuto chvíli vás může zachránit jen jediná věc – pracovní agentura.

Pracovní agentury jsou výborná věc. Bez vašeho většího přičinění vám jsou schopné najít práci, která přesně vyhovuje vašim předpokladům. V některých případech ani nemusíte chodit na pohovor, jelikož jde o tak podřadnou práci, že přímo sedí na vaši zkaženou osobnost. V jiných případech sice na pohovor musíte, jedná se ale spíš o takovou formalitu, na konci které podepíšete smlouvu.

A co je nejlepší? Je to celé zadarmo! Jediné, co si pracovní agentury účtují, je pravidelný měsíčně poplatek, který se bude srážet z vašeho platu po celou dobu, co budete pracovat na pozici, kterou vám pracovní agentura sehnala. No není to super?

Ještě je tu i třetí, poslední možnost, jak se zařídit po skončení sociálních dávek – prodat ledvinu. Ledvina je na černém trhu velice ceněný orgán, za který se platí deseti, někdy i statisíce korun. Utržený výdělek pak můžete znásobit na automatech. Pamatujte ale, že život s jednou ledvinou nebude jednoduchý, zvláště pro notorického alkoholika.