Chcete být originální? Nechte si na sebe vytetovat nějakou rádoby moudrou píč*vinu!

Pokud chcete být originálními, tak toho krásně docílíte tím, že vysolíte tři litry za stejně debilní tetování, kterým se chtělo odlišit už tisíce jiných pitomců před vámi.„Faith“, „Think positive“ nebo „If not now, when?“. To všechno jsou příklady toho, co si na sebe nechávají vytetovat lidi, kteří v nic nevěří, jsou negativní a nic nedokázali. Proč? Aby si kompenzovali svůj pocit malosti a sami sebe přesvědčili o tom, že nejsou úplné nicky. Prostřednictvím tetování se tak snaží okolnímu světu a hlavně sobě namluvit to, že jsou lidé pozitivní, úspěšní a chytří. Ani hovno!

K*rva, dneska už si člověk nemůže nechat udělat ani nějaké pořádné tetování, protože mu je úplně zprotivilo to, že si na sebe nechává každá druhá kráva a každej druhej dement vytetovat nějakou píč*vinu, kterou našli na nějaké podělané motivační stránce. Už i tohle jste nám sebrali!

„Podívejte se na mě, mám na ruce vytetované hvězdičky a nápis ‚without the dark we’d never see the stars‘,“ neboli v překladu „Podívejte se na mě, jsem tupá kráva, která si na sebe nechala vytetovat naprosto nesmyslnou hovadinu.“

Pokud chcete docílit stoprocentní originality a nejít v davu s ostatními, pořiďte si ještě iPhona, nechte si narůst pořádný plnovous, ostříhejte si vlasy po stranách a navrchu je nechte dlouhé. A hlavně sdílejte motivační citáty a pohrdejte všemi, kteří nejsou jako vy. Teď budete stejně originální, jako miliony jiných idiotů před vámi.

Peace.Comments

comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *