Zlatý komunisti

Úspěšní lidé vzpomínají na komunistickou vládu s odporem. Ale my, neúspěšní, přímo žadoníme po navrácení komunistů do vládnoucích křesel. Proč? Protože už nás nebaví sledovat, jak se všichni kolem mají dobře, zatímco my máme h*vno. Nebudeme spokojeni, dokud to h*vno nebudou mít i všichni ostatní!Umíte si vůbec představit, jaký to asi je pro 50letého člověka, kterej celej život maká, ale i tak si může dovolit jen ojetou Felicii a Lenovo za pár tisíc, když pak uvidí na ulici 25letého floutka, podnikatele, jak si to pendlí v novym Bavoráku s iPhonem u ucha? K posr*ní! Naprosto k posr*ní, to vám řeknu!

Okamžitě to v člověku evokuje bezmoc a závist. Hned byste tomu člověk přáli, aby veškerý jeho úspěch přišel vniveč a on musel jít makat někam do výkopu, aby si to taky zkusil. A beztak je to jen nějakej tatínkův mazánek!

Člověku nevadí, že nic nemá, pokud to nic mají i všichni ostatní. Jakmile ale nic nemáte a lidi kolem vás nosí drahý hadry a jezdí drahejma autama, tak vás to prostě s*re. Zlaté časy, kdy měli všichni h*vno. Kdy jste čekali hodinu frontu na maso a po jejím vyčkání vám řekli, že maso už nemají, ať si přijdete v pondělí.

Teď dostanete maso, banány, mléko… všechno hned, najednou a nemusíte stát kilometrovou frontu, ale za jakou cenu? Za cenu toho, že je tu plno lidí, kteří se mají lépe než vy! A to nestrpím!

Nastal čas sebrat úspěšným lidem jejich majetek a rozdat ho mezi neúspěšné, který ho celý promr*ají a následně zk*rvý celou ekonomiku. Všechno bude všech, ale přesto nebude mít nikdo nic. Ráj na Zemi!Comments

comments