Soudkyně Barbara – pořad, díky kterému se může stát právníkem, či soudcem opravdu každý

Znáte ten pocit, když přijdete večer domu z práce, pustíte si televizi a chcete nakrmit svoje ego tím, že si před telkou budete hrát na chytrého a všechno okomentujete? Tak to právě pro vás je pořad Soudkyně Barbara jak dělaný! Právníkem, či soudcem se u něj stane opravdu každý.
Pořad vám naservíruje desítku hrozných, opravdu hrozných, do prd*le příšerných herců (lidí, které štáb hodinu před natáčením náhodně zastavil na ulici a nabídl jim tisícovku za dvě hodiny natáčení, pozn. redakce) kteří se účastní fiktivního soudního proseru… sakra, řekl jsem slova herci a fiktivní soudní proces? Totiž, myslel jsem na tuty skutečný soudní proces, kterého se účastní skuteční lidé. Soudkyně Barbara je skutečnou soudkyní a oproti normálnímu soudu se to liší jen tak, že tenhle je v televizi! Není to vymyšlený!

Jakmile jsou všichni na svých místech, vyslechnete si, proč vlastně oba účastníci stojí před soudem. Pět minut vám následně stačí na to, abyste věděli, jak to ve skutečnosti bylo. Kdo je č*rák, kdo je kráva, kdo je debil, kterej neplatí alimenty a kdo je psychicky nemocnej úchyl. To všechno, samozřejmě bez důkazů, jen na základě pár minutové výpovědi.

Zní to sice všechno idiotsky, ale věřte, že vaše ego a mínění o sobě sama vzroste o 110 %. Najednou si budete připadat důležitě, chytře, sebejistě… Prostě si budete připadat jako výborný právník, nebo skvělý soudce. Doslova si tento pořad vychutnáte plnými doušky!

Posíleni svým velkým egem můžete plynule přejít ze Soudkyně Barbary na zprávy. I zde nepřijdou vaše glosy nazmar. Chvíli potom, co jste byli soudci, se z vás stávají politologové, policisté, dopravní experti, ekonomové… Všechny politiky byste vyházeli, všechny exekutory zakázali, všechny platy zvýšili… Na každou krizi a problém máte zaručený recept.

Nakonec můžete okomentovat sport – že všichni fotbalisti jsou baletky, že Spartička zase nevyhrála, že nároďák hraje h*vno… Posíleni novými vědomostmi můžete pak vyrazit třeba do hospody, kde vám nic nebrání v tom, abyste se o svoje poznatky podělili s tamními štamgasty.
Comments

comments