Chodíš do posilovny? Tak tam nezapomeň řvát jako idiot

Každý člověk, který chodí do posilovny, zná pravidlo, že když jde na bench, nebo mrtvý tah, musí u toho řvát jak idiot. Ptáte se proč? Pokud budete řvát, budete vypadat jako větší samec, upoutáte na sebe pozornost celé posilovny, a v neposlední řadě se vaše síla zvýší až o 50 %.Je vědecky dokázáno, že když u zvedání řvete, stáváte se silnější a po tréninku vám rychleji rostou svaly. To, že upoutáte pozornost všech koček v tělocvičně je jen příjemný bonus. Nebojte, určitě si nikdo nebude říkat něco jako „Co to tam je za debila?“, to rozhodně ne. Naopak se všichni přijdou podívat, jak si to dáváte.

Můžete se pak všem pochlubit, kolik zvedáte. Nezapomeňte taky dodat, že jedete čistě a že si maximálně dáte po tréninku nějaký rychlý sacharid s proteinem. Samozřejmě víme, že to není pravda a že máte v tašce nachystanou stříkačku s dávkou testosteronu, ale to se prostě veřejně neříká. Dneska každej tvrdí, že jede čistě. Doba bohužel ještě není tak daleko, abychom mohli svoje steroidy veřejně přiznat.

Ale zpět k původní myšlence článku. Pořádné „Aaaaaaaaaa!“ z vás udělá kolosálně respektu hodného borce. Téměř pak ani nezáleží, jestli už do posilovny chodíte několik let, nebo jste právě začali. Jako lev řvoucí idiot si zaslouží respekt vždy. Je tak jedno, jestli váš královský řev přijde při 40 kg, nebo při 150 kg, hlavně na něj nesmíte zapomenout. Kdybyste totiž při zvedání drželi huby, byli byste za totální pitomce.

Drobná rada na závěr. Po křičení, má taky na růst svalové hmoty velký vliv sdílení motivačních citátů z posilovny. Znáte to. Takový ty kecy jako: „Musíš makat“ a tak. Až 90% procentní účinnost pak má, když se budete navážet do všech, kteří do posilovny nechodí a budete je označovat za lemry. Takovéhle pič*vání vám dodá síly…

Jo, ještě něco. Serte na nohy, ty nikdo neřeší. Makejte jen na hořejšku, na ten všichni koukají. Dneska je moderní vypadat jako slepice.Comments

comments