Jak vydělat rychlý prachy! Tohle není clickbait!

Máme tu opět léto, ideální čas pro získání nějakých těch peněz navíc, aby člověk mohl vyrazit za kulturou a místo lahváče si výjimečně dát jedno točené. S létem přichází také grilovací sezóna, a právě ta dává příležitost vydělat extra cash. Jedná se o organizaci veřejného grilování s minimálními náklady a maximálním ziskem. Stačí postupovat podle přiloženého návodu a po jedné akci můžete být o Boženku bohatší.
Základem úspěchu je kvalitně zvládnutý marketing celého eventu. Je nutné se po šichtě stavit v knihovně a rozeslat pozvánky všem přátelům na Facebooku. Pokud jich moc nemáte, budete muset zvolit alternativnější přístupy, letáky na pouličním osvětlení nebo nástěnka v Albertu poslouží také. Organizujete tedy grilovačku, stěžejní ovšem je, aby si všichni donesli vlastní maso a pití, že vy zařídíte zbytek. Kdyby se někdo ptal, proč vlastní maso a pití, stačí říct, že jste moc „busy“ a nemáte čas zjišťovat, kdo je na jaké dietě. Budete vypadat jako nutriční specialista, ale pravý důvod všichni známe. Pokud by následovala otázka typu „co vlastně zařizuješ?“, tak neváhejte zmínit, že obstaráte gril (stačí otočit nákupní vozík z Kauflandu), místo a příjemnou atmosféru. Jako ideální místo se jeví parkoviště na sídlišti, máte to blízko domů a je tu synergie se zajištěním příjemné atmosféry. Té dosáhnete díky felcce, kterou budete mít zaparkovanou hned vedle, otevřete všechny dveře, autorádio na max a Ibiza hadr.

Přípravnou fázi máme za sebou, vlastně není potřeba nic připravovat, možná ten vozík a dřevo z nejbližšího lesíka, parku, či lavičky. Přichází ovšem nejpodstatnější okamžik. Když se lidé sejdou a začnou chlastat, pečlivě se starejte, aby se prázdné lahve dostaly do kufru vaší felicie. Se slovy „já aby se to neválelo“ nebo „nechci tady dělat bordel“ si každý podnapilý jedinec nechá od prázdné lahve pomoct. Za zmínku stojí i fakt, že vám jako organizátorovi dost možná nějakého toho lahváčka nabídnou nebo si o něj můžete šikovně říci, celé jste to přece zařídili, takže se i zdarma ožerete. Je ale potřeba mít stále na paměti svůj cíl, kterým je shromažďování lahví, zchlastat se můžete i zítra, opravdu je nutné se na to soustředit a věnovat maximální pozornost tomu, co je v daný okamžik nejdůležitější.

Jak bylo zmíněno v úvodu, úspěch závisí na tom, kolik lidí přijde a kolik lahví vypijí. Doporučuji cílit na muže raději než na ženy. Muži obecně více pijí a ženy často konzumují nápoje s nevratnými obaly. Nicméně druhý den máte kufr plný lahví a můžete vracet! Jak dál s penězi naložíte je na vás. Vědecké studie potvrzují, že pro multiplikaci kapitálu je nejlepší klasický mat, žádné zbytečné složitosti typu spekulace na devizovém trhu. Investice do tabákových výrobků a lihovin se sice nevyznačují tak vysokou návratností, je tu ale ten dobrý pocit, který přináší. A o tom to je. Svět není jen o penězích a všechno se na ně nedá přepočítat.
Comments

comments