Nejsem smažka. Hulim, protože to léčí. Fakt!

Když hulíte trávu, často se setkáte s odmítavou reakcí okolí, které vás označí za smažku a feťáka (dementi, který o tom nic neví). Pro tuto situaci je potřeba mít v repertoáru nějakou výmluvu, abyste svojí neřest ospravedlnili. Nejlepší výmluvou, která často zabírá je, že to děláte pro svoje zdraví. Marihuana prý léčí ekzém, rakovinu, Alzheimerovu chorobu a další nemoci… v Petriho misce… a ne hulením, ale to už zmiňovat nemusíte. Navíc marihuana roste volně v přírodě. Přírodní věci přece nemůžou škodit… jako třeba vraní oko… nebo kyanid.
Celá koncepce hanění marihuany je postavená na hlavu a mohou za to velké farmaceutické společnosti. Kdyby si mohl každý pěstovat léky doma, tak by tyto velké korporace nic nevydělaly. A přesně to by se dělo, kdyby bylo pěstování marihuany legální a veřejností přijímané. Máš rakovinu? Dáš si brko! Máš roztroušenou sklerózu? Dáš si brko! Máš nádor na mozku? Dáš si brko! Máš zlomenou nohu? Dáš si brko! Proto spustilo farmalobby masivní kampaň proti marihuaně.

To ani nemluvíme o dalších pozitivních účincích marihuany. Je fakt, že marihuana nedělá z lidí dementy, naopak jejich inteligenci zvyšuje. Stejně tak zvyšuje kreativitu a schopnost uvědomění se. Tráva vlastně dělá lidi chytřejší! Jasně, spousta lidí, kteří začali na střední hulit, tu školu potom nedodělali, zatímco dementi, kteří nikdy nehulili, v pohodě odmaturovali a šli dál na vejšku.

Čím to je? Je to tím, že huliči jsou díky trávě tak chytří, že vlastně už žádnou školu nepotřebují. Studium by tak pro ně vlastně bylo jenom ztrátou času. Dávají raději přednost vydělávání peněz a uplatnění se na trhu, než zbytečnému zabíjení svého talentu ve školách.

A navíc, školy jsou pro debily, kteří nic neumí a potřebují se to naučit. My, kteří všechno umíme a všechno známe nejlíp, už žádnou školu nepotřebujeme. Dokážeme si poradit i bez ní. Stejně vám tam vymývají mozky lživou propagandou o negativitě drog atd.

Proto si pamatujte – nechoďte do školy, hulte a s*rte na systém!
Comments

comments