Chceš být totální p*čou? Staň se shopaholikem a toč o tom videa!

Holky, baví vás nakupovat? Máte aspoň trochu dobrou kameru v mobilu? Máte bohaté rodiče nebo naivního a zazobanýho kluka? Chcete, aby vás všichni měli za totální píču? Výborně! Potom máte všechno potřebné k tomu, abyste se mohly stát shopaholikem!
Shopaholik je člověk, nejčastěji žena, která se toulá po nákupních centrech, nakupuje hromadu hadrů a celé to komentuje na kameru, aby se na to mohly koukat další tupý krávy, který na takový nákupy nemají prachy, tak to aspoň sledují na netu. V odborných kruzích jsou shopaholici známí též pod termínem: „Debilní p*či“. Jde téměř o dno youtuberské scény, níže už jsou jen děcka hrající Minecraft a FattyPillow.

Jak již bylo zmíněno, shopaholikem se může stát každý, kdo splňuje výše uvedená kritéria, což je valná většina žen. Problém je ale v tom, že do začátku potřebuje shopaholik kapitál. Poslední a nejdůležitější bod tedy již splňuje podstatně menší procento lidí. Zde je nutné najít si nějakého bohatého kluka, alespoň pro začátek. Jakmile začnou videa vydělávat, můžete ho kopnout do prdele, protože už jeho peníze nebudete potřebovat.

Forma vašich videí se potom může různě lišit v závislosti na tom, co vám více vyhovuje. Pokud vám nevadí dělat ze sebe krávu na veřejnosti, můžete točit přímo v obchodech. Pokud máte aspoň trošku soudnosti a p*ču ze sebe děláte jen doma před kamerou, tak si nejdřív oblečení nakupte a okomentujte ho až doma.

Klasické video se skládá z několika bezduchých částí:

Představení, uvítání a základní informace

Jak název první části napovídá, nejdřív se představíte, všechny přivítáte a dáte krátkou informaci o tom, kam jdete nakupovat. Něco ve stylu jako: „Tak ahóóój, já jsem tupá debilnatá pizda a vítám vás u svého dalšího videá. Dneska jsem se rozhodlá, že se zajdu podívat do pražského Palladia, protože sem tam ještě nikdy nenakupovalá a prý tam mají hrozně dobrý obchody. Takže jestli jste připraveni, můžeme začít“.

Prezentace oblečení

Následně začneme prezentovat nakoupené oblečení. Nezapomínejte vypíchnout zlevněnou kousky, aby vám všichni záviděli, jak výhodný nákup máte. Dáme si zase názornou ukázku: „Tenhle krásný topík se mi hodí k těm kraťáskům, které jsem si kupovala minule. A navíc byl o 25 % levnější, takže parádní nákup!“

Vtipná vsuvka

Zde přijde nějaká vtipná vsuvka. Zážitek z nákupů, nebo nebo něco hrozně vtipnýho, co vám řekla jedna z vašich stejně tupých kamarádek.

Prezentace oblečení

Další kecy o hadrech.

Reklama

Když budete známý shopaholik, budou vám různé firmy nabízet peníze za nenápadný product-placement. Může to být reklama na hadry, kosmetiku, nebo klidně i na nějaké fit healthy super jídlo. To je fuk, důležité to je vychválit až do nebe, i když třeba vůbec nevíte, o co vlastně go.

Závěr

Na závěr přijde závěr. Rozloučíte se se všemi svými fanoušky, poděkujete za to, že se dívali a namotivujete je na další debilní video.

Nezapomeňte si také založit vlastní Instagram, kde můžete dávat fotky přímo z nakupování a hypovat tak svoje chystané video. A až vás tohle všechno omrzí, můžete třeba využít to, že jste se stala takovou malou celebritou a začít se vyjadřovat k politice, problémům společnosti a tak dále, i když o tom víte úplný hovno.